User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 11
Wczoraj: 15
W miesiącu: 355
Wszystkich: 48692
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

List od królowej Elżbiety II dla uczniów z ZSP w Kopalni

W kwietniu królowa Elżbieta II obchodziła swoje 90-te urodziny.    Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II        w Kopalni w ramach koła języka angielskiego napisali list oraz wykonali piękne kartki z życzeniami. Prace zostały wysłane do Pałacu Buckingham w Londynie, oficjalnej rezydencji królowej. W dobie poczty elektronicznej tradycyjne pisanie listów czy kartek jest już coraz mniej popularne. To jednak doskonała forma kształcenia umiejętności pisania w języku obcym. A oczekiwanie na odpowiedź wzbudza dużo emocji, zwłaszcza wówczas, gdy adresatem jest sama królowa Elżbieta II.

Nieoczekiwanie w listopadzie tego roku otrzymaliśmy odpowiedź     z angielskiego dworu. Jej Wysokość napisała do nas list, w którym podziękowała za życzenia urodzinowe oraz miłe słowa, wyrażając swoje zadowolenie z otrzymanej korespondencji. Do listu została dołączona także piękna kartka z podobizną jubilatki. Czujemy się wyjątkowo wyróżnieni, ponieważ ze względu na mnogość pozdrowień z całego świata, które otrzymuje królowa Elżbieta II, nie każdy może liczyć na odpowiedź. Nas jednak spotkał ten zaszczyt.

                                                         

                                                       Katarzyna Stadler

GALERIA