User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

Jasełka 2016

Dnia 21 grudnia 2016 roku o godz.10 w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt."Jasełka tu i teraz". Przed zaproszonymi gośćmi i całą społecznością Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kopalni wystąpili młodzi aktorzy z przedszkola oraz z klasy pierwszej i klas IV – VI. Przygotowani pod kierunkiem Pań: Hanny Lojtek, Ali Ociepy i katechetki Iwony Filipczyk  podzielili się z widzami Radosną Nowiną o Narodzeniu Zbawiciela. Aby Go powitać, do stajenki betlejemskiej przybywali współcześni ludzie różnych zawodów, a aniołowie wciąż pouczali, aby nasze serca były pełne miłości, a ręce pełne ofiarności i dobrych uczynków.

Jasełka dostarczyły widzom wiele radości, ale też skłoniły do zadumy nad własnym życiem i zachęciły, by swoją codzienność łączyć z Chrystusem, który nieustannie czeka na miłość ze strony każdego z nas.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie Napieralskiej, która całym sercem wspierała  przygotowanie tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli obejrzeć i przeżyć przedstawienie jasełkowe, a tym samym docenić nasz wysiłek. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy pomogli nam w przygotowaniu strojów. Dziękujemy też nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia, szczególnie Paniom: Bożenie Foks, Agnieszce Utracie i Hannie Lojtek oraz Panu Wojciechowi Dziubińskiemu za przygotowanie dekoracji.

                                                                                                                

                                                                                                                               Iwona Filipczyk

GALERIA