User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

NASZE NOWE BOISKO

Wiosna, piękna pogoda oraz perspektywa zbliżających się wakacji to wystarczająca motywacja do wzmożenia aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Uczniowie naszego Zespołu Szkolno mają jeszcze jeden ku temu powód – to nowe boisko, o które wzbogaciła się baza naszej placówki. Wspaniała, poliuretanowa nawierzchnia boiska zachęca do gry w koszykówkę, siatkówkę, ringo, tenis ziemny czy też do podjęcia wszelkiej innej formy ruchu. Równie chętnie korzystają z niego przedszkolaki, uczniowie szkoły, jak i pozostali mieszkańcy Kopalni, pragnący poprawić swoją kondycję fizyczną. Boisko nasze powstało dzięki inicjatywie Zbigniewa Wołczyka Sołtysa Kopalni, funduszom Sołectwa Kopalnia oraz wsparciu wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka.

Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej inwestycji społeczność naszego Zespołu serdecznie dziękuje!