User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

Konkurs z języka polskiego

24 listopada 2016r. odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla kl. V i VI, w którym uczestniczyło pięcioro uczniów naszej szkoły: Matylda Skoczylas, Amelia Ligenza, Małgorzata Glińska, Sylwester Gondro i Mikołaj Polak. Uczniowie, oprócz wiedzy zgłębianej na lekcjach j. polskiego, mieli przeczytać dwie książki: A. Czerwińskiej – Rydel „Fotel czasu ” i Ł. Wierzbickiego „Machiną przez Chiny”. Pytania były naprawdę trudne i aby zakwalifikować się do kolejnego etapu należało zdobyć minimum 42  z 50 punktów.

     Zwyciężczynią okazała się uczennica kl. V, Amelia Ligenza, która dzięki temu, w styczniu 2017 roku, uczestniczyła w etapie rejonowym. Na uwagę zasługuje fakt, ze piątoklasistka poradziła sobie wyjątkowo dobrze z zagadnieniami przewidzianymi dla uczniów klasy szóstej.

Danuta Kowalik