User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

Piękno słowa mówionego …

Dnia 31 marca 2017r. odbył się w Konopiskach XXIX Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa ”.

     Naszą szkołę, w drugiej grupie wiekowej, czyli uczniów kl. IV-VI, reprezentowali: Amelia Ligenza z kl. V i Bartosz Teresiński z kl. IV. Każdy z uczestników zaprezentował utwór poetycki i wybrany fragment prozy. Konkurencja była duża, a komisja konkursowa do kolejnego etapu- już rejonowego, wytypowała dwóch wykonawców. Jednym z nich okazał się Bartosz, zajmując ex aequo I miejsce wśród uczniów kl. IV-VI. Mimo iż był najmłodszym uczestnikiem , nasz czwartoklasista wykazał się dużym talentem recytatorskim, umiejętnością właściwej interpretacji mówionego tekstu, oraz szeroko rozumianą kulturą słowa.

     Bartkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Kowalik