User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻEK

W dniach od 1 do 5 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Kiermasz Książek.

 

Wśród 150 tytułów książek można było znaleźć pięknie wydane i bogato ilustrowane pozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Największym powodzeniem cieszyły się książki dla najmłodszych, dotyczące rysowania, wycinania i składania oraz serie książek pt. „Martynka”.

Jako opiekun biblioteki szkolnej chciałam wszystkimserdecznie podziękowaćza ogromne zainteresowaniekiermaszem. Ilość kupujących przeszła moje najśmielsze oczekiwania.       Z każdym rokiem kupujących jest coraz więcej, a tym samym większe są zyski z kiermaszu. Mam nadzieję, że zakupione książki będą najmilszym prezentem dla Was i Waszych bliskich, a mądrości z nich płynące sprawią, że nadchodzące święta będą wyjątkowe.

                                                                                                          Bożena Foks

alt 

alt

alt