User Menu

Nasze zdjęcia

Odwiedzających


It seams that module Counters (mod_jstat_counters) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.


Dzisiaj: 24
Wczoraj: 23
W miesiącu: 362
Wszystkich: 62396
Wszystkich stron: 0
Liczymy od: 2010-10-05


Designed by:

SPRAWOZDANIE Z TYGODNIA WOLONTARIATU

W związku ze zgłoszeniem się do programu ”Szkoła bez przemocy” i niepełną wiedzą na temat udziału i terminów działań, rozpoczęliśmy „Tydzień wolontariatu” już w listopadzie 2010 roku.

Rozpoczęliśmy zabawą andrzejkowo - haloweenową. Rodzice zaangażowali się w przygotowanie sali i stworzenie haloweenowego nastroju. Zaproponowali konkurs na najciekawszy i najstraszniejszy strój, aby nagrodzić zwycięzców i zaangażować innych rodziców w przygotowanie owego stroju. Stroje były tak wymyślne, że komisja składająca się z rodziców miała duży problem kogo nagrodzić. Jednak po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców.

Rodzice zorganizowali również „biesiadę andrzejkową” dla chętnych z okolicy. Przygotowali menu, salę i bawili się do rana. Dochód biesiady został przeznaczony na potrzeby szkoły.

Uczestniczyliśmy również w akcjach charytatywnych. Z tej okazji samorząd szkolny ł w listopadzie i grudniu uczestniczył w Ogólnopolskiej Akcji na rzecz domów dziecka tzw. „Góra Grosza”. Wtedy też odbyła się zbiórka pieniędzy na operację Mateuszka Puchały.

Biorąc udział w Gminnym Kiermaszu Świątecznym, uzyskany dochód również przeznaczyliśmy Mateuszkowi.

Rodzice zaproponowali przeprowadzenie w klasach I-III mikołajkowego konkursu plastycznego. Mieli na celu rozpowszechnienie postaci i działań św. Mikołaja i ukazanie uczniowskich talentów. Najlepsze prace rodzice nagrodzili i zorganizowali wystawę.

Zdjęcia z przeprowadzonych działań dostępne są na stronie internetowej naszej szkoły: „zspkopalnia.nets.pl”.